Archív aktualit

29.01.2010
Rekonstrukce úpravny vody ve Štítné nad Vláří
Rekonstrukce úpravny vody ve Štítné nad Vláří

PSG zahájilo v lednu práce na zásadní rekonstrukci úpravny vody ve Štítné nad Vláří na Zlínsku. Předmětem dodavatelských prací jsou stavební úpravy objektů vodárny a dodávka strojně technologické i elektro části. Rekonstruovány budou například hlavní objekt, kalové laguny, komunikace nebo stavební elektroinstalace.

18.01.2010
Přeprava stotunových vazníků na stavbu PSG v Temelíně byla zajímavostí i pro ČD Cargo
Přeprava stotunových vazníků na stavbu PSG v Temelíně byla zajímavostí i pro ČD Cargo

Přeprava unikátních železobetonových prefabrikovaných vazníků vyrobených v PSG pro stavbu meziskladu vyhořelého paliva Jaderné elektrárny Temelín byla náročnou a netradiční zakázkou i pro zkušeného železničního dopravce ČD Cargo. Pro dopravu těchto speciálně vyrobených dílů bylo třeba připravit řadu mimořádných opatření a vybrat správné vozy i lokomotivy.

06.01.2010
PSG prochází úspěšně externími audity svých odběratelů
PSG prochází úspěšně externími audity svých odběratelů

Stavební společnost PSG – International, a. s. ze skupiny PSG úspěšně prošla v uplynulém období několika náročnými externími audity ze strany svých zákazníků - investorů stavebních projektů. Audity se týkaly podmínek pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci a také systému managementu kvality na stavbě. Jejich úspěšné absolvování prokázalo vysokou připravenost PSG realizovat náročné stavební projekty při dodržení všech potřebných postupů.

06.01.2010
Rekonstrukce „Obchodního centra ve Zlíně“ začala
Rekonstrukce „Obchodního centra ve Zlíně“ začala

Společnost PSG - International zahájila na začátku ledna rozsáhlou rekonstrukci Obchodního centra ve Zlíně (dříve známého také jako „Dům potravin“), které se nachází v centru krajského města. Objekt slouží v současné době především k obchodním účelům.

16.12.2009
Metro Warehouse Noginsk
Metro Warehouse Noginsk

Metro Asset Management a PSG-International podepsali smlouvu o realizaci díla na projekt a dodávku logistického centra Metro Warehouse Noginsk II, v Ruské Federaci. PSG-International je zodpovědné za projekční práce, vyřízení všech povolení od státní správy, výstavbu a uvedení do provozu tohoto logistického centra o výměře 14 500 m2.

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o