Část druhé etapy rekonstrukce v Magnitogorském kombinátu je ve zkušebním provozu

Do zkušebního provozu předalo PSG první úsek druhé etapy rekonstrukce Magnitogorského metalurgického kombinátu, a to válcovací tratě 2500 (Stan 2500) v Magnitogorsku. Samostatný úsek, který tvoří linka příčného dělení plechů, byl zprovozněn 16. července, kdy je v Ruské federaci Den metalurgů. Celá II. etapa modernizace, kterou PSG zahájilo v listopadu 2009, spočívá v generální rekonstrukci válcovací tratě 2500 o šířce 2,5 metru, a to bez přerušení provozu na stávající lince.

Součástí této etapy rekonstrukce metalurgického kombinátu jsou kompletní, velmi složité stavební úpravy stávajících prostor pro výrobní technologii včetně úpravy dispozice a výšky jednotlivých hal a následná montáž nové technologie. Práce na této generální dodávce v celkovém finančním objemu téměř 129 milionů USD mají být dokončeny v březnu 2011.
První etapu modernizace, kontilití, ukončilo PSG na konci března letošního roku. V rámci kontraktu o objemu přes 80 milionů USD byla realizována přístavba nové trojlodní haly pro lití vysoce jakostní oceli a následné skladování ingotů se současnou úpravou a rozšířením stávajících technologicky navazujících prostor pro úpravu surového železa.

Patrik Kamas

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o