Elektrárna Krasavino připravena pro najetí do zkušebního provozu

Společnost PSG-International a.s. úspěšně dokončila montáž paroplynové elektrárny o kapacitě 65 MW v Krasavinu, ve Vologodské oblasti Ruské federace a zahajuje její najíždění do zkušebního provozu. Tato významná zakázka, jejíž finanční objem činí 90 mil. EURO, by nebyla možná bez aktivní podpory Ministerstva financí a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, vedení České exportní banky a EGAP, a dalších státních institucí, podporujících export českých firem na východní trhy. Dne 15. prosince 2009 náš ruský zákazník Vologdaoblkommunenergo a jeho zřizovatel, vláda Vologodské oblasti Ruské federace, připravili slavnostní zahájení zkušebního provozu elektrárny.

Pro naši společnost, ale i pro řadu našich českých subdodavatelů je projekt TEC Krasavino vynikající referencí a otevírá českým firmám nebývalé a dlouhodobé možnosti výstavby podobných energetických zdrojů při obnově energetické infrastruktury Ruské federace.


Ivan Veselý

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o