Kongresové centrum získalo hlavní cenu v soutěži Stavba roku Zlínského kraje 2010

Hlavní cenu v první kategorii „Stavby občanské vybavenosti“ prestižní soutěže Stavba roku Zlínského kraje 2010 získalo Kongresové centrum ve Zlíně, které postavilo PSG společně s dalším partnerem ve sdružení dodavatelů. Členové odborné poroty ocenili zejména technickou a konstrukční náročnost objektu, který navrhla světoznámá architektka a zlínská rodačka Eva Jiřičná. Do soutěže bylo celkem přihlášených 61 staveb, dokončených v roce 2010. Centrum tak po úspěchu v soutěži Fasáda roku 2010 získala další prestižní ocenění. PSG ji realizovalo v letech 2009 a 2010, stavba se stala jednou z nových dominant krajského města Zlína.
Kongresové centrum se skládá ze dvou samostatných objektů. Prvním je prosklená vstupní část se šatnami, pokladnami, informačním střediskem, restaurací a terasou v prvním patře. Druhou tvoří dva víceúčelové sály s akustickými podklady a podhledy. Kolem hlavního sálu pro 850 osob jsou obslužné prostory s ladírnami, zkušebnami, administrativními prostory a dalším zázemím. Centrum tvoří společný komplex se sousedním Univerzitním centrem.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o