Laboratorní centrum technologické fakulty ve Zlíně je otevřeno

Laboratorní centrum Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně bylo slavnostně otevřeno a začalo sloužit svému účelu. Centrum, které PSG postavilo za dvacet měsíců, je jednou z nejlépe vybavených škol v České republice. Jeho otevření se účastnil i generální ředitel PSG Tomáš Krones. „Výsledek práce je perfektní, jsem rád, že jsme se na takto zajímavé a pro školství výjimečné stavbě mohli podílet. Spolupráce s investorem byla výborná, i proto se vše zvládlo v krátkých termínech a kvalitě,“ uvedl generální ředitel.

Centrum stojí ve východní části Baťovského areálu a sousedí s objektem stávající Fakulty technologické, s níž je také funkčně propojeno. Nová budova umožní soustředit veškeré výukové a vědeckovýzkumné kapacity do jednoho celku. Mimo laboratoří v něm budou posluchárny a seminární místnosti. Náklady na projekt byly téměř 530 milionů korun, z toho 85 procent činily evropské dotace z Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o