PSG Construction velmi dbá o bezpečnost na stavbách pro své zákazníky

Plnění všech předpisů BOZP a celková bezpečnost na stavbách dodávaných zákazníkům je jednou z priorit společnosti PSG Construction. Také proto provádí v této oblasti pravidelné půlroční interní prověrky. Předmětem poslední kontroly, stejně jako těch předchozích, bylo dodržování platné legislativy i interních řídících dokumentů týkajících se stavební činnosti, a to zejména v oblasti BOZP, požární ochrany a ochrany životního prostředí. Ve spolupráci s externí firmou byly zkontrolovány všechny stavby v realizaci.

„Považuji za velmi důležité, že se úroveň v této oblasti neustále zvyšuje a nemáme v ní žádné zásadní nedostatky, což výsledky potvrzují. To je samozřejmě dobrá zpráva pro nás jako společnost i pro naše zákazníky. V pravidelných prověrkách budeme nadále pokračovat, protože jejich cílem není jen prostá kontrola, ale především společné zlepšování,“ uvedl výkonný ředitel PSG Construction Jaroslav Ševela.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o