PSG dokončilo stavbu Laboratorního centra technologické fakulty ve Zlíně

Stavba laboratorního centra Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně byla po jedenácti měsících úspěšně dokončena a zkolaudována. Centrum stojí ve východní části Baťovského areálu a sousedí s objektem stávající Fakulty technologické, s níž je také funkčně propojeno. Nová budova umožní soustředit veškeré výukové a vědeckovýzkumné kapacity do jednoho celku. Mimo laboratoří v něm budou posluchárny a seminární místnosti.

„Byl to jeden z dalších důležitých a zajímavých projektů PSG v oblasti pozemního stavitelství. Jsme rádi, že jsme ho zvládli dodat v požadovaném krátkém čase i kvalitě, a to také díky výborné spolupráci s investorem,“ uvedl generální ředitel PSG Tomáš Krones.

PSG realizovalo generální dodávku včetně zabudování všech potřebných technologií (audiovizuální a didaktická technologie, systém nepřetržitého napájení, automatické řízení vytápění a chlazení) a také vybavení laboratoří. Zajímavostí je vytápění a chlazení budovy technologií získávání nízkopotencionálního tepla a chladu pomocí tepelných čerpadel a rozvodů zabudovaných v pilotách objektu. Náklady na projekt byly téměř 530 milionů korun, z toho 85 procent činily evropské dotace z Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o