PSG mezi nejvýznamnějšími českými firmami v žebříčku CZECH TOP 100

Značka PSG poprvé ve své historii pronikla do prestižního žebříčku CZECH TOP 100 nejvýznamnějších firem v České republice. Společnost PSG – International, a. s. ze skupiny firem PSG se za rok 2009 umístila na celkovém 77. místě, v oboru stavebnictví to pak bylo celkově sedmé místo. Zároveň byla hodnocena nejlépe ze všech firem ze Zlínského kraje. V loňském roce firma skončila těsně před branami prestižní stovky na 104. pozici.
„Určitě je to významné ocenění pro firmu jako celek i naše zaměstnance. Za naším posunem v žebříčku je určitě řada významných projektů realizovaných v České republice i v zahraničí. Mohl bych jmenovat například dostavbu meziskladu vyhořelého jaderného paliva Jaderné elektrárny v Temelíně, realizaci Kongresového centra ve Zlíně, výstavbu paroplynových elektráren v Krasavinu a Kurganu v Ruské federaci nebo rekonstrukci Magnitogorského metalurgického kombinátu ve stejné zemi. Těší nás také to, že jsme mezi firmami z regionu uspěli nejlépe, protože máme ke Zlínsku vztah a sídlíme i působí tady od našeho vzniku,“ uvedl předseda představenstva společnosti Rudolf Skaunic.
Celá skupina PSG dosáhla za rok 2009 konsolidovaného obratu 7, 097 miliardy korun.

Patrik Kamas

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o