PSG opět mezi nejvýznamnějšími českými firmami v žebříčku CZECH TOP 100

Značka PSG nadále patří do prestižního žebříčku CZECH TOP 100 nejvýznamnějších firem v České republice, kam se poprvé ve své historii probojovala v roce 2009. Společnost PSG – International, a. s. ze skupiny firem PSG se za rok 2012 umístila na celkovém 81. místě.
„Je to opakovaně významné ocenění pro firmu i zaměstnance, a to zejména v letech, kdy stavební trh zažívá dlouhou recesi. Nám se v loňském roce podařilo navýšit obrat, což je jeden z důvodů, proč jsme se mezi největšími firmami udrželi,“ uvedl Tomáš Krones, generální ředitel PSG – International a. s., která je vedoucí společností skupiny.
Za stabilní pozicí PSG mezi největšími firmami je řada významných projektů realizovaných v České republice i v zahraničí. Jde například o stavby několika paroplynových elektráren v Ruské federaci, finančně administrativních center v téže zemi nebo výrobního závodu v Egyptě a řadu dalších projektů pro tuzemské i nadnárodní investory. Celá skupina PSG dosáhla za rok 2012 konsolidovaného obratu 7,4 miliardy korun.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o