PSG opětovně prošlo auditem a je kvalifikovaným dodavatelem společnosti ČEZ

Společnost PSG - International a. s. v prosinci 2012 úspěšně absolvovala společný audit ČEZ, a.s. a ČEZ Energoservis spol. s r.o. Na základě výsledku auditu bylo potvrzeno, že PSG – International je kvalifikovaným dodavatelem energetického gigantu ČEZ, a.s. s oprávněním k přípravě a realizaci investičních staveb, jejich údržbě a odstraňování včetně souvisejících inženýrských činností. Oprávnění je platné až do 13. 12. 2015. Společnost byla do seznamu kvalifikovaných dodavatelů zapsána již po auditu v lednu roku 2011 a nyní tak svou pozici potvrdila.
„Úspěšné opětovné zvládnutí tohoto náročného auditu a naše setrvání na seznamu kvalifikovaných dodavatelů potvrzuje naši připravenost, poskytovat služby na výborné úrovni v oblasti energetických projektů i pro tak náročné zákazníky, jako je skupina ČEZ,“ uvedl generální ředitel společnosti PSG – International Tomáš Krones.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o