PSG posbíralo několik cen v soutěži Stavba roku Zlínského kraje

Několik cen včetně té nejdůležitější Grand prix architekta Pavla Nováka získalo PSG na letošním ročníku vyhlašování soutěže stavba roku Zlínského kraje 2013. Grand prix, udělenou teprve podruhé v historii soutěže, byla odměněna rekonstrukce továrenských budov na 14/15 Baťův institut, kde bylo PSG vedoucím účastníkem sdružení dodavatelů. Tato stavba získala také hlavní cenu v kategorii „Stavby občanské vybavenosti“ a čestné uznání za ni získal i projektový manažer PSG. Pozornosti odborníků neušla ani další realizace PSG, a to Laboratorní centrum Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který získalo čestné uznání v téže kategorii staveb.

„Jsem přesvědčen, že několik cen, které námi dodávané stavby získaly, dokazuje, že PSG je schopno realizovat i složité projekty včas a dobré kvalitě, která je při následném užívání staveb oceněna laickou i odbornou veřejností,“ uvedl generální ředitel PSG Tomáš Krones.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o