PSG předalo další hypermarket Globus v Rusku

V pořadí již šestý hypermarket Globus v Ruské federaci předala investorovi po úspěšném dokončení skupina PSG, která i na tomto projektu vystupovala v roli generálního dodavatele. Nový objekt byl slavnostně otevřen v sobotu 6. října 2012. Hyperglobus byl vybudován ve městě Koroljov, které je severovýchodním předměstím Moskvy. Zajímavostí je, že to získalo jméno po hlavním konstruktéru sovětského raketového programu a bylo kdysi uzavřeným městem. Stavba centra o rozloze 27 500 metrů čtverečních byla realizována na pozemku bývalé továrny o rozloze asi 11 hektarů.
„Jde o další ze sítě obchodních objektů, které jsme v Ruské federaci zrealizovali a potvrdili tak naši schopnosti tento typ staveb na území Ruska dodávat ke spokojenosti klientů,“ uvedl při slavnostním otevření generální ředitel PSG Tomáš Krones.
Samotný objekt vychází z typických projektů hypermarketů Globus s drobnými modifikacemi, například dvoupatrovou restaurací či jiným umístěním masné výroby a pekárny. Objekt je založen na základových patkách nikoliv na pilotách. PSG stavbu zahájilo v listopadu loňského roku a objekt tak dokončilo za jedenáct měsíců.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o