PSG prochází úspěšně externími audity svých odběratelů

Stavební společnost PSG – International, a. s. ze skupiny PSG úspěšně prošla v uplynulém období několika náročnými externími audity ze strany svých zákazníků - investorů stavebních projektů. Audity se týkaly podmínek pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci a také systému managementu kvality na stavbě. Jejich úspěšné absolvování prokázalo vysokou připravenost PSG realizovat náročné stavební projekty při dodržení všech potřebných postupů. Dva zákaznické audity se uskutečnily před podpisem kontraktu na stavbu Výrobní haly Morava v Holešově, provedla si je společnost DuPont.

Tyto audity byly zaměřeny především na dodržování „Speciálních podmínek pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci pro dodavatele stavebních prací“ a byly realizovány na projektu rezidenční výstavby „Bytový dům Křiby“ ve Zlíně, který byl investován AIP development a dále na stavbě logistického areálu Gienger v Napajedlích. Na významné zakázce „Sklad vyhořelého jaderného paliva Jaderné elektrárny Temelín“ společnosti ČEZ byl zase proveden audit systému managementu kvality s přihlédnutím ke zvýšeným požadavkům v oblasti kvality v odvětví jaderné energetiky.


Ivana Otradovcová

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o