PSG realizuje výstavbu paroplynové elektrárny Polyarnaya 268 MW v Rusku

PSG je jako generální dodavatel na počátku realizace paroplynové elektrárny Polyarnaya 268 MW ve městě Salechard v Ruské federaci. Investiční projekt zahrnuje projektování, dodávky zařízení, stavbu a uvedení do provozu celé paroplynové elektrárny o elektrickém výkonu cca 268 MW, součástí je i možnost dalšího zvýšení výkonu do 500 MW.

„Po paroplynových elektrárnách v Krasavinu a Kurganu je to další významný energetický projekt, který jako skupina PSG na území Ruské federace realizujeme. Naše pozice jako generálního dodavatele energetických celků na ruském trhu se tak posiluje,“ uvedl generální ředitel PSG Tomáš Krones.

Celý rozsáhlý projekt je rozdělen na dvě etapy, první o elektrickém výkonu 178 MW, druhá etapa o elektrickém výkonu 90 MW. Obě etapy by měly být dokončeny v polovině roku 2014. Celá výstavba probíhá za ztížených podmínek v oblasti severního polárního kruhu. Financování zakázky je zajištěno z České republiky formou úvěru z České exportní banky.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o