PSG se chce stát první volbou pro naše zákazníky a zaměstnance

Ve spolupráci s externí odbornou firmou zahájilo vedení skupiny PSG realizaci nového interního projektu, jehož cílem je postupně celou skupinu firem PSG posunout na vyšší úroveň kvality v řízení společnosti, v práci s vlastními zaměstnanci a především upevnit a rozvíjet dobrou spolupráci s partnery a zákazníky.

Projekt odstartoval interním hodnocením společnosti a personální analýzou. Výsledky byly prezentovány na dvoudenním workshopu za účasti nejužšího managementu a představenstva společnosti PSG Construction.

 „Naším záměrem je, abychom PSG stále řídili a budovali jako moderní firmu a v současné rychlé době ji posouvali neustále dopředu, před naši konkurenci. S tím souvisí interní procesy, zvyšování kvalifikace zaměstnanců ve všech dovednostech, správné předávání informací a řízení firmy. To vše s jedním cílem. Chceme budovat společnost, která bude na trhu nadále zvyšovat své renomé a bude první volbou našich zákazníků i potenciálních nových zaměstnanců,“ uvedl výkonný ředitel společnosti Jaroslav Ševela.

Projekt je rozdělen na několik etap v horizontu minimálně dvou let s další návazností. Na vstupní analýzu budou navazovat konkrétní plány práce a úkoly napříč všemi úseky ve společnosti, s kterými budou všichni zaměstnanci postupně seznámeni.

V této souvislosti můžeme použít slova, která zazněla na závěr dvoudenního workshopu z úst představitelů poradenské firmy: „Firmu PSG vnímáme jako perspektivní společnost s dlouholetou tradicí, s férovým chováním vůči zákazníkům, dodavatelům i zaměstnancům. Velký potenciál vidíme ve znalostech a zkušenostech zaměstnanců. Tyto může firma lépe využít realizací personální strategie dle zkušeností moderních prosperujících firem a my tomu budeme rádi nápomocni. Bude to chtít tvrdou (spolu)práci, čas, trpělivost a ochotu naslouchat a učit se.“

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o