V Bystřici pod Hostýnem bude nové výjezdové středisko záchranky, které staví PSG

Novostavbu výjezdového stanoviště Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje realizuje od jara letošního roku v Bystřici pod Hostýnem stavební skupina PSG. Nový objekt záchranky, který bude dokončen již v září letošního roku, má zlepšit pracovníky podmínky pro lékaře i další personál, tak aby mohli poskytovat životně důležité služby pro pacienty této části zlínského regionu.
Stavba je řešena jako dvoupodlažní objekt. V přízemí se nachází 4 stání pro sanitní vozy, sklady zdravotnického materiálu, čistého a špinavého prádla, dílna a další zázemí. Ve 2. podlaží jsou navrženy prostory pro personál-lékaře, řidiče a zdravotnický personál, denní a školící místnost, šatny, sociální zařízení.
Založení objektu je na základových pasech, obvodové zdivo a příčky cihelné, stropy jsou železo betonové, zastřešení plochou střechou s izolací folie PVC. Projekt je řešen tak, aby splnil požadavky na užívání staveb osob s omezenou schopností pohybu a orientace.

Patrik Kamas

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o