Vyhodnocení programu Trainee

Společnost PSG Construction navazuje na úspěšný projekt určený zejména pro studenty závěrečných ročníků vysokých škol tzv. Trainee Program a připravuje další ročník tohoto programu. Trainee program je zaměřen na studenty závěrečných ročníků VUT fakulty stavební v Brně, kterým nabízí možnost zažít reálný projekt, praxi na stavebních zakázkách v rámci celé republiky a získat první zkušenosti na stavebním trhu práce.

„Za uplynulé období, které bylo vyhodnoceno v září, jako velmi úspěšné, jsme nabídli pracovní poměr třem studentům, z nichž dva naši nabídku využili. V záměru vychovávat si mladé odborníky hodláme pokračovat, a proto i v dalším období chceme získat opět 3 - 4 studenty pro praxi především v rámci závodů Otrokovice a Brno“, zdůraznil Jaroslav Ševela, výkonný ředitel společnosti.

Absolventům programu Trainee Bc. Petru Holbovi, Bc. Ondřeji Ševelovi a Bc. Michalu Prágrovi, přejeme hodně studijních úspěchů v závěrečném roce studia.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o