Výrobní areál skupiny DuPont v Holešově předalo PSG investorovi

Stavbu komplexního výrobního areálu společnost Retrim CZ, která je součástí americké skupiny DuPont, předalo PSG jako generální dodavatel investorovi. Areál je vybudován v Holešově na Zlínsku a z recyklovaného odpadu se v něm budou vyrábět PVB fólie využívající se například v automobilovém nebo stavebním průmyslu. Celá stavba byla zrealizována podle smluveného harmonogramu za jeden rok, samotné práce začaly v září roku 2009.
„Dílo jsme dokončili ke spokojenosti klienta nejen z důvodu dodržení harmonogramu a kvality, ale také a hlavně z důvodu dosažení hlavního cíle společnosti DuPont, kterým je šetrná výroba k životnímu prostředí a trvale udržitelný rozvoj,“ uvedl místopředseda představenstva PSG Ivan Veselý.
Celý areál zahrnuje výrobní haly, sklad hotových výrobků a dvoupodlažní provozní a technický přístavek. Součástí kontraktu byla také dodávka dvoupodlažní administrativní budovy

Patrik Kamas

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o