Závod na výrobu netkaných textilií v Egyptě byl předán investorovi

PSG v Egyptě úspěšně předalo objekt výrobního závodu společnosti PEGAS NONWOVENS, jež je předním světovým výrobcem netkané textilie typu spunlaid na bázi polypropylenu a polyetylenu. Stavba, nacházející se ve městě 6th October City východně od Káhiry, byla i přes neklidnou politickou situaci, provázející téměř celé období realizace, úspěšně dokončena a předána v termínu.

„Jedná se o jednu z vůbec prvních úspěšně dokončených zahraničních investic v Egyptě od arabského jara. V rozsahu naší dodávky byla výstavba kompletního výrobního závodu na klíč, včetně dodávky projektové dokumentace. Instalaci technologie výrobní linky si investor zajišťoval napřímo,“ uvedl generální ředitel PSG Tomáš Krones.

Součástí závodu je výrobní hala, skladový objekt, přístavky pro technické zázemí a administrativní objekt, dále objekty trafostanice, zásobní nádrže na vodu, inženýrské sítě uvnitř závodu a komunikace.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o