Archív aktualit

29.1.2010
Rekonstrukce úpravny vody ve Štítné nad Vláří
Rekonstrukce úpravny vody ve Štítné nad Vláří

PSG zahájilo v lednu práce na zásadní rekonstrukci úpravny vody ve Štítné nad Vláří na Zlínsku. Předmětem dodavatelských prací jsou stavební úpravy objektů vodárny a dodávka strojně technologické i elektro části. Rekonstruovány budou například hlavní objekt, kalové laguny, komunikace nebo stavební elektroinstalace.

18.1.2010
Přeprava stotunových vazníků na stavbu PSG v Temelíně byla zajímavostí i pro ČD Cargo
Přeprava stotunových vazníků na stavbu PSG v Temelíně byla zajímavostí i pro ČD Cargo

Přeprava unikátních železobetonových prefabrikovaných vazníků vyrobených v PSG pro stavbu meziskladu vyhořelého paliva Jaderné elektrárny Temelín byla náročnou a netradiční zakázkou i pro zkušeného železničního dopravce ČD Cargo. Pro dopravu těchto speciálně vyrobených dílů bylo třeba připravit řadu mimořádných opatření a vybrat správné vozy i lokomotivy.

6.1.2010
PSG prochází úspěšně externími audity svých odběratelů
PSG prochází úspěšně externími audity svých odběratelů

Stavební společnost PSG – International, a. s. ze skupiny PSG úspěšně prošla v uplynulém období několika náročnými externími audity ze strany svých zákazníků - investorů stavebních projektů. Audity se týkaly podmínek pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci a také systému managementu kvality na stavbě. Jejich úspěšné absolvování prokázalo vysokou připravenost PSG realizovat náročné stavební projekty při dodržení všech potřebných postupů.<br />

6.1.2010
Rekonstrukce „Obchodního centra ve Zlíně“ začala
Rekonstrukce „Obchodního centra ve Zlíně“ začala

Společnost PSG - International zahájila na začátku ledna rozsáhlou rekonstrukci Obchodního centra ve Zlíně (dříve známého také jako „Dům potravin“), které se nachází v centru krajského města. Objekt slouží v současné době především k obchodním účelům.

16.12.2009
Metro Warehouse Noginsk
Metro Warehouse Noginsk

Metro Asset Management a PSG-International podepsali smlouvu o realizaci díla na projekt a dodávku logistického centra Metro Warehouse Noginsk II, v Ruské Federaci. PSG-International je zodpovědné za projekční práce, vyřízení všech povolení od státní správy, výstavbu a uvedení do provozu tohoto logistického centra o výměře 14 500 m2.

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o