Archív aktualit

14.12.2009
Přehled 2009 v číslech
Přehled 2009 v číslech

Očekávaný celkový konsolidovaný obrat skupiny PSG za rok 2009 přesáhl 7 miliard Kč. Tento obrat byl výsledkem aktivity tří hlavních odvětví naší obchodní činnosti – energetiky, stavebnictví, speciálních betonových a ocelových konstrukcí. Skupina zaměstnává 595 inženýrů, manažerů, administrativních pracovníků a obchodníků.

8.12.2009
Elektrárna Krasavino připravena pro najetí do zkušebního provozu
Elektrárna Krasavino připravena pro najetí do zkušebního provozu

Společnost PSG-International a.s. úspěšně dokončila montáž paroplynové elektrárny o kapacitě 65 MW v Krasavinu, ve Vologodské oblasti Ruské federace a zahajuje její najíždění do zkušebního provozu. Tato významná zakázka, jejíž finanční objem činí 90 mil. EURO, by nebyla možná bez aktivní podpory Ministerstva financí a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, vedení České exportní banky a EGAP, a dalších státních institucí, podporujících export českých firem na východní trhy.

27.3.2009
Nové certifikáty společnosti
Nové certifikáty společnosti

Společnost PSG - International obdržela certifikáty Integrovaného systému řízení - Management kvality, Řízení BOZ a Životního prostředí pro Ruskou federaci. Certifikace je platná až do března roku 2012. Naši interní auditoři společnosti jsou Zbyněk Jakubec a Naděžda Haltmarová.

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o