Park Komenského, který realizovalo PSG, je Parkem desetiletí

Zdařilá realizace PSG, Park Komenského ve Zlíně, získal další ocenění. Vyhrál celorepublikovou soutěž a stal se Parkem desetiletí. Zastaralý parčík před dvěma lety společnost zmodernizovala podle návrhu autorského týmu Václav Babka, Pavel Mudřík, Lucie Radilová a Zdeněk Sendler.  „I pro nás bylo úprava takto velkého městského prostoru velkou výzvou, stejně jako pro autorský tým. Je to již několikáté ocenění, které tento park získal, a my si vážíme toho, že jsme mohli u takto prestižní práce být,“ uvedl výkonný ředitel PSG Construction Michal Krzyžanek.

Park, který se prakticky okamžitě stal místem setkávání rodin, studentů i seniorů je také místem pořádání řady kulturních akcí. „Je to geniální místo, perla zahradní architektury, která snese srovnání s parky v nejvyspělejších zemích světa,“ prohlásil Rostislav Ivánek z profesního sdružení Svazu zakládání a údržby zeleně, jež soutěž uspořádalo.

Přiložené fotografie

Park Komenského, který realizovalo PSG, je Parkem desetiletí

zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

HC PSG Zlín

více »

Kariéra

  • Elektrikář
  • KALKULANT/PŘÍPRAVÁŘ
  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o