Den s PSG, to bude také dakarský speciál Aleše Lopraise i servisní kamion biatlonistů

Den s PSG – přátelské setkání současných i bývalých zaměstnanců společností skupiny PSG se letos uskuteční v pátek 13. září. Akce startuje od 14 hodin v areálu v Otrokovicích a ponese se ve stylu rodinného odpoledne. Bohatý program myslí na všechny.
Letos se totiž podařilo zajistit vzácné hosty z řad sportovců, které PSG sponzoruje. Dorazí čeští reprezentanti v biatlonu, kteří představí plány na letošní sezónu a také poodkryjí zákulisí svého sportu. Velkým tahákem nepochybně bude jejich unikátní kamion, který slouží jako servisní zázemí. Ze sněhu na rozpálené písečné duny a kamení vás naopak přenese úspěšný jezdec Rally Dakar – Aleš Loprais se svým speciálem – Královnou.
Pokud vás zajímá, co se nového událo za poslední rok v našich firmách, můžete se těšit na úchvatné fotografie ze staveb    i projížďku vláčkem na komentované prohlídky Prefy a betonárny. Pokud už u nás nepracujete a plánujete dorazit, potvrďte nám prosím vaši účast na telefon: 576 015 300 nebo e-mail: psg@psg.cz.

Děkujeme.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o