PSG předalo stavbu výjezdového stanoviště krajské záchranné služby v Bystřici pod Hostýnem

Novostavbu výjezdového stanoviště Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje v Bystřici pod Hostýnem slavnostně předala skupina PSG Zlínskému kraji, a to za účasti jeho vedení včetně hejtmana a členů krajské rady. Nový objekt záchranky výrazně zlepšuje pracovníky podmínky pro lékaře i další personál tak, aby mohli poskytovat životně důležité služby pro pacienty této části zlínského regionu.
„Jsem rád, že představitelé investora při slavnostním převzetí stavby a její podrobné prohlídce ocenili výbornou kvalitu naší realizace. Je to pro nás vynikající reference od tak důležitého zákazníka z veřejného sektoru,“ uvedl místopředseda představenstva PSG Juraj Surovič.
Stavba je řešena jako dvoupodlažní objekt. V přízemí se nachází stání pro sanitní vozy, sklady zdravotnického materiálu, čistého a špinavého prádla, dílna a další zázemí. Ve 2. podlaží jsou prostory pro lékaře, řidiče a zdravotnický personál, denní a školící místnost, šatny, sociální zařízení. Objekt je řešen tak, aby splnil požadavky na užívání staveb osob s omezenou schopností pohybu a orientace.

Patrik Kamas

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o