PSG předalo výrobní závod Pegasu ve Znojmě a další postaví v Egyptě

Stavební skupina PSG a její divize zahraničních investičních projektů, dokázala navázat na úspěšnou výstavbu výrobní linky pro významného českého klienta PEGAS NONWOVENS, a to podpisem smlouvy na výstavbu výrobního závodu PEGAS NONWOVENS v Egyptě.
Právě v den podpisu smlouvy 22. září, byla ve Znojmě slavnostně otevřena česká výrobní linka této firmy. Egyptský závod na netkané textilie bude realizován v průmyslové zóně u města 6th October, a bude tvořen několika objekty jako je výrobní linka, sklad, administrativní budova a pomocné provozy. Společnost PSG bude generálním dodavatelem stavební části. V současné době již probíhají projekční práce a samotné zahájení prací je plánováno na začátek roku 2012. Termín dokončení je naplánován na polovinu roku 2013.
Pro společnost PSG-I se jedná o návrat na teritorium blízkého východu, kde již v minulosti firma realizovala stavební a investiční projekty.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o