PSG se představí na veletrzích v iráckém Erbilu

Energetická divize skupiny PSG se ve druhé polovině října představí na dvou významných mezinárodních veletrzích v iráckém Erbilu. Jde o 3. mezinárodní energetický veletrh pro elektrickou energii, alternativní zdroje energie a osvětlení "Energy IRAQ 2013" a 6. mezinárodní veletrh pro stavebnictví, technologie šetrné k životnímu prostředí, materiály a zařízení pro Irák "Project IRAQ 2013".
„Veletrh je pro nás další příležitostí, jak získat kontakty a možnost podílet se na realizaci konkrétních projektů modernizace a rekonstrukce energetického sektoru v Iráku i v oblasti Kurdistán. Jako PSG v Erbilu již aktivně působíme a intenzivně připravujeme projekt paroplynové elektrárny, takže naši účast považujeme za téměř samozřejmou,“ uvedl generální ředitel PSG Tomáš Krones.

Mezi vystavovateli bude kromě PSG i řada světově renomovaných výrobců a dodavatelů zařízení a služeb pro energetiku, stavebnictví, ekologii a vodní hospodářství. Očekává se masivní účast státních institucí, státních i privátních společností z Iráku a z iráckého regionu Kurdistán.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o