PSG se stává titulárním sponzorem hokejového klubu Berani Zlín

Do příští sezony vstoupí zlínský extraligový hokejový klub s názvem PSG Berani Zlín, kdy logo PSG bude nad znakem klubu. „Je symbolické, že právě v roce oslav 90. výročí se vrací společnost, která s naším klubem strávila v názvu nejdelší čas. Uzavřeli jsme víceletou smlouvu, což znamená, že klub stojí na pevných základech. Stále se snažíme získávat další partnery,“ uvedl Martin Hosták, jednatel a generální manažer zlínského hokeje.

Jak uvedl výkonný ředitel společnosti PSG Ing. Jaroslav Ševela, „PSG je dlouholetým významným partnerem zlínského hokeje. PSG patří jako společnost k významným stavebním firmám Zlínského kraje a regionu. V neposlední řadě je zvyklá plnit své závazky jak vůči zákazníkům ve stavebním oboru , tak i vůči partnerům, které sponzoruje. To jsou argumenty, které nás vedly vrátit se do pozice generálního sponzora zlínského hokeje."

Společnost PSG byla generálním partnerem zlínského hokeje devět sezon od léta 2008. V tomto období hokejisté PSG Zlín vybojovali v historii klubu druhý mistrovský titul v sezoně 2013/2014, sezonu předtím obsadili Berani druhé místo po nezapomenutelné finálové bitvě s Plzní.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o