Stavba Laboratorního centra Fakulty technologické zahájena slavnostním poklepem

Symbolickým poklepem základního kamene byla zahájena stavba Laboratorního centra Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kterou jako generální dodavatel staví skupina PSG.

Slavnostního aktu se osobně zúčastnila řada významných osobností včetně členky správní rady univerzity Sonji Baťové, rektora Petr Sáha i zástupců PSG.

Nové moderní laboratorní centrum vyroste ve východní části bývalého areálu Svit naproti budovy fakulty technologické. Nabídne kvalitně vybavené prostory pro výuku i pro výzkumnou a vývojovou činnost. Kromě laboratoří budou v budově i tři velké posluchárny, tři malé posluchárny a devět seminárních místností.

Dodávka ze strany PSG je realizována včetně zabudování všech potřebných technologii (audiovizuální, a didaktická technologie, systém nepřetržitého napájení, automatické řízení vytápění a chlazení) a také vybavení laboratoří. Zajímavostí je vytápění a chlazení budovy technologií získávání nízkopotencionálního tepla a chladu pomocí tepelných čerpadel a rozvodů zabudovaných v pilotách objektu.

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o