Tým zaměstnanců PSG výborně reprezentoval firmu na fotbalovém turnaji společnosti PERI

V letošním roce navázalo PSG Construction spolupráci se společností PERI, která nás pozvala k přátelskému fotbalovému turnaji. Utkání proběhlo ve Velké Bystřici u Olomouce, dne 7. června 2018 za účasti významných stavebních firem jako jsou Metrostav, OHL ŽS, ŽPSV, Navláčil, GEMO Olomouc. V nelítostných soubojích skončili naši borci na krásném druhém místě a kolega Dominik Hanus získal cenu Nejlepšího brankáře turnaje.

Celá akce se nesla v duchu zdravého soutěžení, podpořena dobrou náladou, výbornými výkony a skvělou atmosférou turnaje. Za organizaci celé akce byl zodpovědný Rostislav Čutek, manažer týmu, který se v roli osvědčil a zůstává mu do příštích akcí.

Vedení společnosti děkuje našim borcům za výbornou reprezentaci PSG a potvrzení skutečnosti, že se značkou PSG se musí počítat nejen v odborném poli kvalitních stavebních dodavatelů, ale i na sportovních kolbištích!

Přiložené fotografie


zobrazit všechny aktuality »

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o