Archív aktualit

14.4.2011
PSG započalo s výstavbou Globusu Havířov
PSG započalo s výstavbou Globusu Havířov

Výstavbu rozsáhlého obchodního a společenského centra řetězce Globus zahájila v Havířově jako generální dodavatel stavební části skupina PSG. Práce na rozsáhlé dodávce mají být dokončeny již za sedm měsíců, tedy v listopadu letošního roku. Největší část půdorysu nové stavby zaujímá prodejní plocha samotného hypermarketu a další nájemní plochy pro jednotlivé nájemce. Pro veřejnost bude sloužit také restaurace a součástí centra je i řeznictví a pekárna.

8.4.2011
PSG úspěšně prošlo auditem a je schváleným dodavatelem společnosti ČEZ
PSG úspěšně prošlo auditem a je schváleným dodavatelem společnosti ČEZ

Společnost PSG - International a. s. v uplynulých měsících úspěšně absolvovala externí audit provedený firmou ČEZ Energoservis spol. s r.o. Vyhověla tak všem požadavkům pro zařazení do seznamu kvalifikovaných dodavatelů pro energetický gigant ČEZ, a.s. Zařazení je platné ke dni 29. března letošního roku.

7.4.2011
Magnitogorsk sponzorovaný PSG se do finále KHL neprobil
Magnitogorsk sponzorovaný PSG se do finále KHL neprobil

Hokejovému týmu Metallurg Magnitogorsk, mezi jehož důležité sponzory patří také skupina PSG, jen těsně unikl postup do finále play off KHL a boj o Gagarinův pohár. V rozhodujícím sedmém zápase tým podlehl hokejistům Ufy a sezona pro něj skončila. Vedení PSG je přesto s výsledkem mužstva spokojeno.

15.3.2011
Konsolidované výnosy skupiny PSG v roce 2010 dosáhly 6,7 miliardy korun
Konsolidované výnosy skupiny PSG v roce 2010 dosáhly 6,7 miliardy korun

Dle předběžných výsledků za rok 2010 dosáhla skupina PSG konsolidovaných výnosů ve výši 6,7 miliardy korun. Díky teritoriální a oborové diverzifikaci mezi stavební činností a energetikou se PSG podařilo dosáhnout plánovaných výsledků v roce 2010 a současně připravit nové projekty pro následující období.<br />„Je pro nás důležité, že jsme i přes složitou situaci na domácích i zahraničních trzích, které byly a stále jsou významně postiženy hospodářskou krizí, dokázali udržet naše tržby stabilní. To byl v loňském roce jeden ze základních úkolů,“ uvedl Martin Černoušek, generální ředitel PSG – International a. s., která je vedoucí společností skupiny.

5.1.2011
Novým generálním ředitelem PSG je Martin Černoušek
Novým generálním ředitelem PSG je Martin Černoušek

Novým generálním ředitelem společnosti PSG International a. s., která je lídrem skupiny PSG, se od 1. ledna 2011 stal Ing. Martin Černoušek. Zároveň vstupuje i do představenstva společnosti. Martin Černoušek na post generálního ředitele přichází z pozice generálního ředitele pro severní a střední Evropu korporace Austin Powder Europe zabývající se výrobou iniciačních systému pro průmyslové a trhací práce. V této skupině působil na různých pozicích deset let. Získal zde zkušenosti s řízením, realizací obchodní politiky a nastavením procesů fungování v řadě zemí Evropy.

O skupině

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924.

více »

Sponzorujeme

PSG Berani Zlín

více »

Kariéra

  • PROJEKTOVÝ MANAGER
  • STAVBYVEDOUCÍ
  • Referent záručních oprav
  • Rozpočtář
  • Elektrikář
  • TRAINEE PROGRAM PRO STUDENTY VŠ

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, navštivte sekci kariéra.

Copyright © 2007-2012, skupina PSG Design a realizace ESMEDIA Interactive s.r.o